ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Журналистката Наталия Господинова с екшън коментар: Теодора Георгиева е доста семпла жена. Петното, което лепна върху страната ни, е непоправимо (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски се срещна с младежи от Шумен (СНИМКИ)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ! Балабанов осветли скандални връзки - министърът, който ще организира изборите, е тясно свързан със спонсорите на сектата "Петрохан" (ВИДЕО)
РАЗКРИТИЕ НА ПИК! Васил Терзиев признал в разпита пред полицията, че дарил 251 000 лева на сектата от "Петрохан" по личната сметка на Ивей
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият капитан на германския национален отбор по футбол Лотар Матеус изрази мнение, че въпреки разгромната загуба от Волфсбург в мача от 18-тия кръг на германското първенство (1:4) отборът на Байерн е фаворит във всички турнири, в които участва.
"Байерн може да стигне до финала на Шампионската лига, каза Матеус. А ако си се класирал на финала, то може да вземеш и купата. Според мен Байерн и Реал Мадрид са големите фаворити в Шампионската лига. Може да се споменат още и Челси, Барселона и Пари Сен Жермен".
препоръчано
Лотар Матеус обявен за мъртъв от немски съд
8257
на 10.10.2013


