BG EN

Лоши новини за Гришо

ГОРЕЩО
Тенис

Лоши новини за Гришо

17730
на 20.07.2021
Лоши новини за Гришо
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Първата ракета на България в мъжкия тенис Григор Димитров се е отказал от участие на турнира в Атланта, който ще се проведе между 2 и 8 август. Новината съобщи мениджърът на хасковлията Георги Стоименов пред MAX Sport. 

препоръчано

Причината за решението на Димитров отново е свързана със здравословния проблем, който го мъчи от известно време. Той все още не може да се възстанови от проблемите в гърба, заради които прекрати участието си още в първия си мач на “Ролан Гарос”, а също така отказа участие и на турнира в Лос Кабос.

Гришо обаче продължава да работи с пълни сили, за да може да се справи с този проблем. В щаба му се надяват, че той ще успее да се възстанови и да вземе участие на турнирите във Вашингтон, Торонто, Синсинати и на US Open.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 23 юни - разходи от спестяванията ядосват Овните, неочаквано големи приходи ще зарадват Скорпионите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 23 юни - разходи от спестяванията ядосват Овните, неочаквано големи приходи ще зарадват Скорпионите
ПИК TV x
Иван Таков пред ПИК TV: Терзиев си играе със съдбите на хората – ако върне отново бюджета, да си понесе политическата отговорност (ВИДЕО) Иван Таков пред ПИК TV: Терзиев си играе със съдбите на хората – ако върне отново бюджета, да си понесе политическата отговорност (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента