ГОРЕЩО
Докато МВР министърът пише статуси във Фейсбук и обикаля медиите - ръст в броя на жертвите на пътя
Слави с УДАР срещу Демерджиев: Криете се зад прокуратурата - обществото чака отговори за случая "Петрохан", а не оправдания
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
Откъде-накъде Пенчо от Горно Камарци слюноотделя за трилиона на Илон Мъск?!
Бившият министър Даниела Везиева с ЕКШЪН КОМЕНТАР за състоянието на държавната хазна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
оши са условията за туризъм в планините. Това съобщиха за Агенция „Фокус” от Планинска спасителна служба (ПСС) към БЧК.
препоръчано
Температурите са ниски и варират от -12°С до -6°С. Във високите части на планината духа ураганен вятър. Лифтовете и съоръженията работят частично в Пампорово, Боровец, Банско и Добринище.
От планинската служба препоръчват на туристите да се въздържат от излизане в планината, заради силният вятър и обилните снегонавявания на източните и югоизточните склонове. Няма регистрирани инциденти през изминалото денонощие.
Информация за обстановката в планините може да намерите на
Телефоните на ПСС са: 02/ 9632000 и 088 1470.


