ГОРЕЩО
Йотова с първа изява като президент - утре съобщава пълния график за срещите с кандидат-премиерите
Bloomberg ЕКСКЛУЗИВНО: Фондове като Gemcorp Capital набират милиарди за нови стратегии в частния кредит през 2026 г. (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Николай Дренчев, скандално изгонен от партията на Кузман Илиев: Той е като късния Костадин Костадинов - нарцисизмът му избуя за месеци до степен да разруши политическата си сила
СУПЕР ИНТРИГА В ПИК! Пращал ли е Радев като президент писмо до кмета на Пазарджик? (СНИМКИ)
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лоши са условията за туризъм в планините. Това съобщиха от Планинската спасителна служба към Българският червен кръст.
препоръчано
На повечето места е облачно с преваляния. Във високите части на планините духа силен вятър. От ПСС припомниха, че има обявен жълт код за гръмотевични бури.
Планинските спасители съветват туристите да не излизат на дълги преходи особено в билните части на планините, както и да се придържат по маршрути, които лесно биха могли да напуснат при влошаване на времето.
свързани новини
Отчитат ръст в селския туризъм
4694
на 19.08.2015


