BG EN

Лошото време ще забави отварянето на пътя за Трън

Животът днес

Лошото време ще забави отварянето на пътя за Трън

5873
на 22.03.2018
Лошото време ще забави отварянето на пътя за Трън
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Заради лошото време вероятно ще се забави отварянето на пътя за Трън, който беше затворен вчера заради свлачище.

препоръчано

Според плановете при подходящи метеорологични условия днес трябваше да започне полагането на асфалт на пропуканите места.

Свлачището се образува на разстояние от 10 км преди Трън, припомня Би Ти Ви. Веднага беше пуснат обходен маршрут, но според хората на място той удължава придвижването 3 пъти.

На затворения път разчитат не само жителите на Трън, а и влизащите в България през граничния пункт "Стрезимировци”.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО) БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО)
ново
Днес: 105
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК