BG EN

Лошо време за малко да провали Университетските зимни игри в Боровец

Други спортове

Лошо време за малко да провали Университетските зимни игри в Боровец

3565
на 14.03.2015
Лошо време за малко да провали Университетските зимни игри в Боровец
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Заместник-министърът на младежта и спорта Калин Каменов присъства на част от студентските спортни прояви, с които днес завършиха Университетските зимни игри в Боровец.

препоръчано

В последния ден бяха насрочени състезанията по щафета и ски-рали за мъже и жени.

Преди старта зам.-министърът пожела успех на състезателите и поздрави организаторите за отличната подготовка на първенствата.

Каменов подчерта, че е изключително важно младите да възприемат сериозно своите ангажименти в бъдеще - да завършат своето образование и да се реализират успешно.

Лошото време не спря около 300 студенти да гледат състезанието и да окуражат представителите на своите университети.

В дисциплината ски-рали се включиха 86 състезатели, а в щафетата - над 50.

След последните надпревари ще се състои и официалното закриване на Седмите университетски игри, на което ще бъдат отличени комплексните шампиони - трите най-добри университетски делегации в снежните спортове.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
УНИКАЛНО ШОУ! Бабка по чехли случайно видя Асен Василев на площада и му открадна шоуто пред медиите (ВИДЕО) УНИКАЛНО ШОУ! Бабка по чехли случайно видя Асен Василев на площада и му открадна шоуто пред медиите (ВИДЕО)
ново
Днес: 79
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК