ГОРЕЩО
БЕЗ ПАНИКА: Спират 6-и блок на АЕЦ "Козлодуй" за отстраняване на дефект
ШАШ И ПАНИКА: Голяма шубе подгони ПП, Денков кандърдисва Радев да не скача на избори
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ПОЛИТИЧЕСКА ВЪРТЕЛЕЖКА: Радев започва консултации, първи в понеделник идват ГЕРБ и ППДБ
Наркобосът Росен Стъкларя сред арестуваните при акцията срещу шефа на 5-о РУ в София
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Българката Инна Ефтимова не успя да прескочи сериите на 100 м по време на световното първенство по лека атлетика в Доха.
препоръчано
Българката финишира за 11,79 сек. в пресявката си и остана далеч от времената, осигуряващи бягане в следващия кръг. Последното време за полуфинал е на Имани Ленсикут (Вбр) – 11,31 сек. Ефтимова има 11,29 сек. това лято, но сега остана далеч от това време.
Най-бърза в първия етап на 100 м при жените беше Шели-Ан Фрейзър-Прайс (Ям), която спря хронометъра на 10,80 сек. В серията на Ефтимова се наложи Мари-Жозе Та Лу (Кот д‘Ивоар) – 10,85 сек. Под 11 сек. слезе и Дина Ейшър-Смит (Вбр) – 10,96 сек.
свързани новини
Инна Ефтимова спечели турнир в Италия
4063
на 03.06.2015
Полуфиналите и финалът на 100 м при жените са утре.
Петър Мицин стана плувец №1 на България за 2025 година
4480
преди 3 часа
ВРЕМЕ ЗА БИТКА: Кобрата ще защитава титлата си срещу руски нокаутьор
13808
преди 9 часа
Мальовица открива зимния сезон на 14 декември
8803
на 07.12.2025
Табла: разликата между играта на живо и онлайн
22572
на 04.12.2025


