BG EN

Лудогорец и Левски спорят за Суперкупата на 1 септември

Топ новина

Лудогорец и Левски спорят за Суперкупата на 1 септември

6416
на 14.08.2022
Лудогорец и Левски спорят за Суперкупата на 1 септември
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мачът за Суперкупата на България между Лудогорец и Левски"ще се играе на 1 септември на Националния стадион "Васил Левски", стана ясно, след като БФС обяви програмата за следващите пет кръга в Първа лига, както и за двубоя между шампиона и носителя на Купата на България.

препоръчано

Мачът за Суперкупата трябваше да се проведе преди началото на сезона, но кратката почивката и лятната подготовка наложиха неговото отлагане за по-късна дата.

свързани новини

Лудогорец и Левски трябваше да се срещнат и тази неделя, 14 август, но по желание на "сините" мачът беше отложен.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК