BG EN

Лукашенко обеща да не пуска в Русия забранени стоки от ЕС, Минск ще ги "преработва"

ЧАС ПИК

Лукашенко обеща да не пуска в Русия забранени стоки от ЕС, Минск ще ги "преработва"

8854
на 12.08.2014
Лукашенко обеща да не пуска в Русия забранени стоки от ЕС, Минск ще ги преработва
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Минск обеща да не пуска в Русия забранените стоки от Европейския съюз. Александър Лукашенко обаче веднага заяви, че забраннените от Европейския съюз стоки ще бъдат преработени, пише ”Взгляд”.

препоръчано

„Сега се формира такова пространство за „сивите схеми”, че на беларуските контролни органи свят им се завива”, заяви Лукашенко.
„С руския президент разговаряхме, както той се изрази, „за защита на руския пазар”. Трябва да изпълним задълженията си по защита на съюзния пазар, в частност с транзита на товарите от Запад през Белорус на руска територия. Ако Русия е затворила своя пазар за определени стоки, то ние няма да ги допуснем през Беларус в Русия”, заяви Лукашенко.

 

Фокус

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 16
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК