ГОРЕЩО
ВИЖТЕ ЦЯЛАТА ИСТИНА за Станислав Цанов! Как ютубърът окраде създателя си Волен Сидеров и си купи къща за близо милион
Кирил Петков се опита да подкопае етническия мир в България
Шефът на СДВР с ПЪРВИ ПОДРОБНОСТИ: Агитки и локали вандалстват в София след протеста, над 40 са задържаните (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО Нов опит за метеж в София след протеста на ППДБ - маскирани хвърлят бомбички, обръщат контейнери и заплашват случайни минувачи
Пуснаха движението по "Дондуков" след протеста в Триъгълника на властта
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лукойл Академик уволни треньора Оливер Костич след четвъртата загуба на тима в Група “Е” на Еврокъп. Още след мача с Игокеа (Александровац) за подобно развитие намекна шефът на тима Сашо Везенков.
препоръчано
Временно начело на тима ще застане досегашният помощник-треньор Мирослав Ралчев. Той ще остане до назначаването на нов старши треньор.
За момента Лукойл Академик няма да се разделя с играчи. За привличането на нови баскетболисти и бъдещето на сегашните състезатели на тима думата ще има бъдещият наставник.
Самоков взе Купата на България по волейбол
10284
на 08.12.2025
Солунски капан очаква Везенков и Олимпиакос
9818
на 23.11.2025
Хванаха шеф от баскет федерацията да кара пиян
16133
на 23.11.2025
Берое се подсили с американка
10764
на 21.11.2025


