5
06.12.2018
5
27397

"Доста тежък мач. Според мен заслужавахме повече победата, макар и Лудогорец да имаше своите положения."

Така коментира равенството 1:1 между ЦСКА и "орлите" българският национал на "червените" Кирил Десподов.

Той страдаше от травма в дните преди дербито, но бе титуляр и донесе точката на своите със страхотен гол от воле след почивката, акцентира "Новспорт".

"Преди почивката играхме доста добре, а те вкараха от статично положение. Не го очаквахме, но сме радостни от факта, че успяхме да върнем гола", посочи героят на ЦСКА в мача, игран на "Българска армия".

"Не искам да коментирам разликата в точките с Лудогорец. На почивката Ел Маестро повиши тон в съблекалнята, каза ни къде правим грешки и къде трябва да се подобрим. Радвам се, че излязох жив и здрав от мача, а не се влоши повече контузията ми."

Дали ще остане в ЦСКА след зимния трансферен прозорец?

"Ръководството решава дали ще остана след зимата.

Аз играя на терена, а вече, ако има нещо, ще обсъдим с шефовете какво да правим."

За ескалиралото в края напрежение, довело до хвърляне на всевъзможни предмети от "червените" привърженици на терена:

"Нормални неща, на феновете започна да им писва вече, но аз не мога да коментирам."