BG EN

Любимка на шеф Ангелов стопи 30 кг за 6 месеца (СНИМКИ)

ГОРЕЩО
ФОТОГАЛЕРИЯ

Любимка на шеф Ангелов стопи 30 кг за 6 месеца (СНИМКИ)

31470
на 25.04.2025
Любимка на шеф Ангелов стопи 30 кг за 6 месеца (СНИМКИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пълна трансформация преживява една от най-емблематичните участнички в "Хелс Китчън". Цели 30 кг само за половин година сваля Виктория Зайкова, а новата визия на кулинарката е повече от впечатляваща.

препоръчано

"Преди 6 месеца взех решение. Не лесното, а смелото и съжалявам само за едно, че не съм го направила по-рано. 30 килограма по-лека, 100% по-силна. Това е само началото", споделя майсторката на манджите, която беше и една от любимките на строгия шеф Ангелов.

Като малка Виктория мечтае да стане певица, а днес - да има собствен ресторант, носещ нейното име, в който да поднася авторски ястия. Главна готвачка е в заведение, а мотото й е "Аз мога! Човек плюс талант е равно на гигант!". Описва се като душата на компанията, винаги усмихната и борбена. Любимият й шеф-готвач е Гордън Рамзи. Виктория зае почетното второ място в четвърти сезон на "Хелс Китчън" през 2022 г.

Това не е първата трансформация, която изживява симпатичната кулинарка. През 2023 г. Зайкова сваля цели 50 кг, и то само за два месеца. Интересното е, че дори преди да започне тогавашната трансформация, Виктория не страда от липса на самочувствие, дори и при достигането на тегло от 140 кг смята, че който я харесва, ще я харесва и по този начин, пише "Хотнюз".

Проблем се появил заради прекомерното треперене на ръцете и затова кулинарката посетила лекар. Медикът я диагностицирал с базедова болест и започнал медикаментозно лечение, за да може с времето да нормализира хормоните. Това й коствало ново увеличение на теглото с повече от 20 килограма.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето какъв е топ хороскопът на Алена за днешната неделя - несполуки преследват Девите още от сутринта, успехът съпътства Стрелците САМО В ПИК: Ето какъв е топ хороскопът на Алена за днешната неделя - несполуки преследват Девите още от сутринта, успехът съпътства Стрелците
ПИК TV x
Петър Кичашки пред ПИК TV: Вот на недоверие от ПП-ДБ след положителен доклад на ЕК, ще е като на свинче звънче Петър Кичашки пред ПИК TV: Вот на недоверие от ПП-ДБ след положителен доклад на ЕК, ще е като на свинче звънче
ново
Днес: 33
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК