ГОРЕЩО
СТРАХОТНО! 11 години по-късно: Бихме Италия на волейбол
Гръмна новина, че Путин е готов на мирни преговори след недостига на гориво заради украинските удари
МИРИШЕ НА СКАНДАЛ! Скопие привика посланика ни заради воаяжа до Пампорово на съпругата и сина на Мицкоски
ГОРЕЩО В ПИК TV: Гълъб Донев за Бюджет 2026: Няма да отнемаме права и няма да намаляваме доходи. Ето какво ни очаква след 1 август (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)
РЕЦИДИВИСТ! Бербатов пак гази закона с кални бутонки. Спря като “арабин в пустиня” на столична улица! (ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ)
Позабравената манекенка Снежина Вълкова си изля душата във Facebook
Бившата любовница на разследвания за наркотрафик Евелин Банев-Брендо още страда за него, пише Lifestyle.bg. Манекенката Снежина Вълкова му се обясни в любов навръх Нова година. След като папараци заснеха страстната им целувка, тя буквално се скри. Преди дни Снежина съобщи на приятелите си, че е имала сериозни здравословни проблеми."Борех се за живота си! Сега съм добре", написа Снежина Вълкова в личния си профил във Фейсбук. Така тя обясни, защо не била на линия и никой не е можел да я открие или да се свърже с нея. Но не уточни какво е заплашвало живота й. Сексапилната манекенка за първи път спомена за отношенията си с Брендо, след като години наред отричаше изобщо да го познава и дори твърдеше, че общите им снимки са монтаж. "Искам да вметна и няколко думи за един изключителен човек! Този човек се появи в живота ми през 2009 г., а последната ни среща беше година по-късно. Тази година обаче беше тежка и за него,а мислълта,че сега е далеч и ще остане там боли! Иво, винаги ще останеш в живота ми като един от най-истинските хора,които познавам!!!, пише Снежина.препоръчано


