BG EN

Люпко Петрович агитира за връщането на Гонзо

Футбол

Люпко Петрович агитира за връщането на Гонзо

16281
на 07.06.2016
Люпко Петрович агитира за връщането на Гонзо
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Старши-треньорът на Левски Люпко Петрович се обяви за връщането на Иво Тонев и Георги Иванов. Както е известно двамата началници вчера подадоха своите оставки.

препоръчано

"И двамата трябва да останат, заради отбора, заради Левски и за да сме единни. Само така можем да спечелим титлата или друг трофей. Аз съм само треньор и не мога да коментирам повече тази ситуация. Аз съм длъжен да постигам добри резултати с отбора, да побеждаваме", каза Петрович пред Би Ти Ви. 

"Аз съм договорил всичко около селекцията с Гонзо и той работи по този въпрос. Засега не са ме информирали, че той е напуснал клуба", добави Люпко.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Търсенето на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: "Търсенето" на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК