ГОРЕЩО
МВР с първи данни за бруталното убийство в Угърчин
НАПРЕЖЕНИЕ: Синдикатите готвят реакция, ако видят това конкретно предложение в бюджета
НЕВИННИ ЖЕРТВИ: Излезлият преди 10 дни от пандиза циганин заклал като агнета Юлиян и Дани (СНИМКИ)
ЗЛОВЕЩО! Потресаващи подробности за кървавата касапница в Угърчин
ИЗВЪНРЕДНО! Радев: Американските самолети напускат летище "Васил Левски" до края на месеца. Цифрата на дефицита ще бъде доста над 3% (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вдовицата на Гого от "Тоника" Ева почти не излиза през лятото. Самата тя признава, че има проблеми с кръвното и ако живакът мине 30 градуса, й става лошо.
препоръчано
След смъртта на мъжа си Ева започнала да вдига понякога кръвно и се чувствала като замаяна, затова предпочита да си стои вкъщи, за да й не става лошо на улицата, пише ежедневник.
Очаква се на 10 септември певицата да прекрачи прага на Къщата на "ВИП Брадър".
РЕТРО ВЕЛИЧИЯ! Ева от „Тоника“ влиза във „ВИП Брадър“
51929
на 20.08.2018


