ГОРЕЩО
ДПС проведе среща на представители на Добрата партия (СНИМКИ(
ПРАВО В ОЧИТЕ! Министър Еконт съсипа окончателно пощите, слугинчето на Доган и моментен галеник на ППДБ сега замита
ГОРЕЩО В ПИК! Вътрешният министър Емил Дечев едва завършил - изложил се на изпита по наказателно право (ДОКУМЕНТИ)
Румен Петков за БЕЗКОНТРОЛНАТА СЕЧ на Дечев: Такъв погром в МВР не е имало от времето на Цветан Цветанов
ГОРЕЩО В ПИК! Делян Пеевски: Ако служебното правителство няма воля, ние ще внесем предложението за увеличение на заплатите за работещите в “Български пощи”
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лечебното заведение, в което има блок за детска хирургия и отделение за интензивна грижа, е кръстено на осиновената дъщеря на певицата "Мърси Джеймс".
препоръчано
Мадона заяви, че не е било лесно, но го прави за да каже на хората в страната никога да не се отказват от мечтите си. Дъщеря й - Мърси Джеймс пък заяви, че за нея е чест, че лечебното заведение е кръстено на нея и подчерта, че най-важното е, че тук ще могат да се лекуват много деца. Мадона е осиновила няколко деца от Малави и има фондация, която подпомага африканската държава. С нейни средства са построени няколко училища в страната.
свързани новини
Признание! Тупак Шакур зарязал Мадона, защото...
34579
на 06.07.2017
Устата направи римейк на Мадона с три прими на Митко Пайнера (СНИМКИ + ВИДЕО)
37856
на 28.06.2017
Мадона заби ново гадже! Любимият й е модел на 30 години
20203
на 21.06.2017
ШАШ! Сашка Васева в психо драма! Дупнишката Мадона на хапове, заради...
31955
на 21.06.2017


