ГОРЕЩО
Коя е най-красивата водеща, която ще отразява Световното по футбол - оказа се племенница на министър Милошев (СНИМКИ)
СЛЕД АРЕСТА НА "КАЛАШНИЦИТЕ": Скастриха Демерджиев, че МВР се превръща в посредствена фейк страница в социалните мрежи
Големият Васил Михайлов в ПИК и "Ретро": Отказах се от депутатската си заплата, политиката е мръсна работа
ИЗВЪНРЕДНО! Арестуваха подпалвача на колите пред посолството ни в Скопие
Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мари Кармен Фернандес – майката на Икер Касияс, се извини на новия клуб на сина си Порто за свое изказване. Преди няколко дни на медиите станаха достояние думите на госпожата, че нейният син заслужва по-добро място за продължаване на кариерата си.
препоръчано
„Може и да съм сбъркала. Искам да благодаря на Порто, че подписа с моя син. Надявам се заедно да постигнат успехи. Поднасям хиляди извинения. Много ми се иска Икер да постигне с Порто това, което е постигал с Реал“, сподели пред Marca Мари Кармен Фернандес.
gong.bg
Майката на Касияс: Икер беше изгонен от Флорентино Перес
7690
на 12.07.2015


