BG EN

Майката на Митко от Цалапица: Двама от участниците в убийството на сина ми скоро ще са на свобода

Темида

Майката на Митко от Цалапица: Двама от участниците в убийството на сина ми скоро ще са на свобода

18387
на 28.03.2025
Майката на Митко от Цалапица: Двама от участниците в убийството на сина ми скоро ще са на свобода
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двама от участниците в убийството на сина ми скоро ще са на свобода. Те ще ходят по улиците, ще живеят сред вас и вашите деца. Готови ли сте да живеете сред убийци? Защото аз не съм. Моят син вече е под земята — на него не могат да навредят повече. Но на вашите деца могат.

препоръчано

Това написа в прочувствен пост майката на Димитър Малинов от Цалапица, който беше убит през лятото на 2023 година. Думите й идват след като съдът в Пловдив постанови присъди за близнаците Борислав и Валентин. Борислав Динков е с наказание лишаване от свобода в размер на четири години и шест месеца, а Валентин Динков – четири години затвор.

Братята бяха осъдени за това, че в нощта на 20-и срещу 21 юли 2023 г. в село Цалапица в съучастие като извършители са спомогнали на Рангел Бизюрев да извърши умишлено убийство на 24-годишния Димитър Малинов.

Четири години за един отнет живот! Това не е правосъдие — това е гавра. Това е подигравка с паметта на детето ми и с всеки родител, който живее със страха, че следващото дете може да е неговото, заявява още почернената майка.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 119
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК