ГОРЕЩО
НА БЯЛО СЛАДКО: Клетата Теодора е знаме на ППДБ, заедно с Бойко Рашков! Закривайте го това “демократично” правосъдие, моля!
Момчето за всичко на Кирил Добрев - Крум Зарков, да си каже с коя кола го замъкнаха в прокуратурата да се разбира за срамната сделка с апартамента на "Дондуков"
Младок на Борисов ПОМЕТЕ самозабравилата се Лена: И с вашето МВР номерът няма да мине, вие сте зла прокоба за страната ни
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Какво крие министър Дечев за Петроханската секта? Изскачат нови връзки с кмета Терзиев
Делян Пеевски: Внасяме промени в Закона за бюджета на ДОО, които предвиждат великденски добавки за пенсионерите под прага на бедността
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Майката на португалския ас на Ювентус Кристиано Роналдо - Долорес Авейру коментира обвиненията срещу сина си в изнасилване, съобщава Дейли Мейл.
препоръчано
Тя брани Роналдо и заявява, че връзката между него и обвинителката - американката Катрин Майорги е била по взаимно съгласие.
"Тя не е отишла да играят карти в хотелската му стая. Знаела е с какво ще се занимават. А аз познавам сина си", заявява майката на Роналдо.
свързани новини
В РАЗГАРА НА СЕКС СКАНДАЛА! Кристиано Роналдо отскочи до Париж с Джорджина
32026
на 17.10.2018
През септември 2018 г. американката Катрин Майорги публично обвини Роналдо, че е била изнасилена от него през 2009 г. по време на негово посещение в Лас Вегас. Футболистът отрече обвиненията.
Превод: ПИК
В труден за Кристиано момент! Майката на Роналдо с пламенно обръщение
18748
на 08.10.2018


