BG EN

Майката от Сандански, която закла двете си деца, ще бъде настанена в психиатрична затворническа клиника

Темида

Майката от Сандански, която закла двете си деца, ще бъде настанена в психиатрична затворническа клиника

17470
на 03.02.2021
Майката от Сандански, която закла двете си деца, ще бъде настанена в психиатрична затворническа клиника
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В психиатричната клиника към Ловешкия затвор ще бъде настанена Кристина Дунчева от Сандански, майката, която закла двете си деца на 5 и 3 годинки.

препоръчано

Това реши днес окръжния съд в Благоевград. Такова бе искането на прокуратурата, а и на защитата на 32-годишната жена, съобщава "Труд".

Кристина се е чувствала зле в ареста, имала тежко главоболие, а на днешното съдебно заседание е била в неадекватно състояние пред припадък.

Адвокатът на подсъдимата заяви, че според изготвената психиатрична експертиза тя е страдала от посттравматичното разстройство вследствие на стрес от 6-годишния семеен тормоз налаган от страна на съпруга й.

По време на престоя й в психиатричната болница ще бъде изготвена тройна експертиза. Решението няма да се обжалва, каза адвокатът-защитник.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки сравни сегашната ситуация с 4 февруари 1997 г. и даде ценен съвет на Йотова при избора на служебен премиер (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Петър Кичашки сравни сегашната ситуация с 4 февруари 1997 г. и даде ценен съвет на Йотова при избора на служебен премиер (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК