ГОРЕЩО
Голямата измислица на "Маркет линкс"
Развитие по случая „Петрохан – Околчица“: ПОД ЗОРКОТО ОКО НА ПОЛИЦИЯТА наследниците на загиналите влизат във владение на имота
НОВА СТРАТЕГИЯ! Кандев замазва скандала с разкритията на Картофа - прави си пиар на гърба на драмата с Наталия
Представителите на ДПС на форума СРАС проведоха редица важни разговори (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Георги Марков с РЕВОЛЮЦИОННО ПРЕДЛОЖЕНИЕ: Парламентът да избира президента на България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американската верига за бързо хранене Макдоналдс изтегля над 30 милиона пластмасови гривни за деца, които раздава безплатно с покупката на определено меню. Причината за това - могат да увредят кожата.
препоръчано
"Веднага съберете гривните Step-It Fitness от децата и ги върнете в който и да е ресторант срещу играчка или йогурт", предупреждават от веригата, цитирани от ТАСС.
Гривните предизвикат дразнене и дори изгаряне на кожата. В САЩ са продадени 29 милиона. а в Канада - 3,6 милиона.
свързани новини
"Макдоналдс" махат някои нездравословни съставки на храните
13510
на 02.08.2016
Спецченгета нахлуха в "Макдоналдс"! Подозират веригата за данъчни измами
27079
на 26.05.2016
Компанията призна, че са получили повече от 70 жалби от гривните, които са изработени в Китай и предназначени за мониторинг на физическа активност.
Протестна акция затвори главния офис на "Макдоналдс"
11422
на 26.05.2016
Най-възрастната служителка в „Макдоналдс” е на 92 години
9078
на 03.05.2016


