ГОРЕЩО
Съдия Петко Минев с БРУТАЛНИ ПОДРОБНОСТИ за издевателствата на пловдивските садисти над жертвата им Георги Кузев (18+)
КОЙ ПЛАЩА СМЕТКАТА? Депутатите ни струват близо 10 млн. евро
Криминален психолог за убийството в Пловдив: Действали са като глутница, жертвата е била обезличена
ЖЕСТОКО УБИЙСТВО! Украинец закла свой сънародник след запой в Слънчев бряг
Президентът Йотова с първи думи за взривилия се дрон: Очаквам докладите на службите и каква е била неговата роля
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Първи с новата услуга са заведенията на американската верига за бързо хранене в Швеция.
препоръчано
Общо 31 филиала от 36 000 ресторанта в света вече обслужват клиентите си, като е възможно и резервирането на маса по интернет. Това съобщиха от компанията и изтъкнаха, че по този начин ще спестят опашките пред касите.
„Искаме да предоставим на най-верните ни клиенти един невероятен момент, когато за първи път пробват Maestro Classic”, изтъкна маркетинг директорът на McDonald's в Швеция Джеф Джакет.
На фона на спадащите продажби веригата вероятно търси начини за препозициониране и борба с конкуренцията, коментираха анализатори, цитирани от световните агенции.
В ДУБАЙ: Заловиха един от най-опасните мафиоти в света
1864
преди 8 минути
Николай Младенов: Отхвърленият от Нетаняху план е единственият път за Газа
3237
преди 37 минути
Москва и Дамаск се разбраха за руските бази в Сирия
3955
преди 38 минути
Иран с нови условия за отварянето на Ормузкия проток
5645
преди 1 часа


