ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Откриха мъртви Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишния син на Яни Макулев
Балкани
Македонските служби за сигурност скриха единствените две технически лица с достъп до програмата за подслушване
4663
на 20.10.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Македонските служби за сигурност скриха единствените две технически лица с достъп до програмата за подслушване. Това стана ясно от пресконференцията Специализираната прокуратура, който приключи преди час.
Според електронното издание "Нова ТВ", цитирана от "Фокус", от Управлението за сигурност и контраразузнаване са заявили, че двамата експерти с достъп до телекомуникацията се очаква да се завърнат в Македония до края на деня.
препоръчано


