ГОРЕЩО
ПОТВЪРДЕНО: Николай Попов е следен и заплашван. Образувано е досъдебно производство
Колтуклиева безпощадна след извинението на депутатката Ирина: Късно е, г-жо Асиова-Диамант. Когато стане лично, е непростимо. Партийна белина, която само подчертава петната, не ги премахва. Страх!
МЪЛНИЯ В ПИК! Владо Загатото измъчван жестоко, преди да бъде изгорен жив. Бившата гимнастичка Симона Пейчева се спасила на косъм от килърите (ПРЕДИСТОРИЯ)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Ето го изгорения жив бизнесмен Владо Загатото (СНИМКА)
Радев, министри и шефове на ключови ведомства обсъдиха средата за сигурност и произтичащите от нея предизвикателства
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Френският президент Еманюел Макрон, който беше диагностициран с COVID-19, е изтощен от болестта, която протича с усложнения, съобщи телевизионният канал BFM TV с позоваване на чиновник, чието име не се посочва.
препоръчано
Той уточнява, че президентът има затруднения с дишането. По-рано говорителят на френското правителство Габриел Атал заяви, че Макрон все още проявява симптоми на коронавирус, но като цяло състоянието му е стабилно. Припомняме, 43-годишният Еманюел Макрон е с потвърден тест за коронавирус от четвъртък. Той е под карантина в президентската резиденция "Лантерн" край Версай. Преди дни бе съобщено, че президентът е с "кашлица, температура и е много отпаднал".
свързани новини
От Елисейския дворец: Състоянието на Еманюел Макрон е стабилно
8408
на 19.12.2020
Макрон се скри във Версай, сваля си температурата
9807
на 18.12.2020
COVID-19 порази и френския президент Еманюел Макрон
12238
на 17.12.2020
Премиерът Борисов към заболелия от COVID-19 Макрон: Бъди силен!
19076
на 17.12.2020


