ГОРЕЩО
ИЗПИРАНЕ С ОМЕКОТИТЕЛ: Теодора Георгиева - новата маша на ППДБ за разправа с неудобните. Кьовеши я изгони позорно, у нас властта я прегръща възторжено
Йордан Божилов: Няма пряк риск за сигурността на България
СРЕЩУ ПОЛИЦЕЙСКИЯ ПРОИЗВОЛ! "Справедливост за Митко" мести протеста си под прозорците на Дечев пред МВР в София
ИЗВЪНРЕДНО! Поредица от силни земетресения разтресоха Гърция тази сутрин
ТИК-ТОК ФАРС: Абе, тия превърнаха Министерски съвет в "Гюров пикчърс"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Русия ограничи достъпа до границата с Грузия. Десетки хиляди руснаци бягат в съседната страна, за да не бъдат мобилизирани заради войната в Украйна.
препоръчано
Ограничаването беше оформено като решение на република Северна Осетия. Нейната управа обяви, че няма да допуска на своя територия автомобили с регистрация от други части на Руската федерация.
Това би трябвало да спре огромния наплив, който формира 15-километрова опашка на най-често използвания граничен пункт.
Грузия е само една от дестинациите, към която бягат руснаците. Опашки има още на границата с Казахстан и Финландия. А самолетните билети се изкупуват в момента, в който се появят, често на цена от няколко хиляди щатски долара.
свързани новини


