BG EN

Маниачка пръсна 100 000 долара, за да си уголеми задника (снимка)

ЧАС ПИК

Маниачка пръсна 100 000 долара, за да си уголеми задника (снимка)

24160
на 26.09.2014
Маниачка пръсна 100 000 долара, за да си уголеми задника (снимка)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Вманиачена в собствените си задни части американска дама е пръснала цели 100 000 долара за пластична операция и други процедури за увеличаване на единствената й радост в живота.

препоръчано

До момента 42-годишната жена е претърпяла близо сто инжектирания на силикон.Маниачката се казва Татяна Уилямс и е от Флорида, а задникът й не е единствената част от тялото, която е била подложена на разкрасяване. Интересен е фактът, че всичките операции са направени при пластични хирурзи, които работят на черно в Мексико и САЩ.

„Никога не съм искала да бъда нормална. Искам, като влизам в стаята, мъжете да се хвърлят в краката ми”, споделя „въплъщението на силиконовата естетика”.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК