BG EN

Манолев и съотборниците му поведоха с 2:0, паднаха с 2:3

Футбол

Манолев и съотборниците му поведоха с 2:0, паднаха с 2:3

6548
на 05.12.2015
Манолев и съотборниците му поведоха с 2:0, паднаха с 2:3
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Отборът на Краснодар успя да направи зрелищен обрат от 0:2 до 3:2 срещу градския си съперник Кубан, за който цял мач игра Станислав Манолев, и да излезе на 5-о място в руската Премиер лига. "Биковете" бяха на прага на загубата след попадения на Сергей Ткачов и Владислав Игнатиев за символичните домакини след асистенции на Лоренсо Мелгарехо, но показаха характер и зарадваха феновете си с победа, която ще се помни дълго.

Началото на обрата постави Вандерсон в 71-ата минута. В 80-ата вратарят на Кубан Александър Беленов извърши нарушение в наказателното поле и Павел Мамаев изравни от бялата точка, а в 87-ата Фьодор Смолов вкара третия гол за Краснодар след пас на влезлия като резерва Жоао Жоазиньо.

Загубата остави Кубан на незавидното 14-о място, но по-лошото е, че за втори път в разстояние на няколко дни отборът изпусна аванс в последните минути. При гостуването на Уфа срещата завърши 2:2, макар че тимът на Манолев водеше с 2:1 и пропусна дузпа.


препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО) ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК