Манчестър Сити се подиграва със съперниците и в Шампионската лига

0
13.02.2018
0
2464

Брилятното представяне на Манчестър Сити от началото на сезона продължи с разгромен успех в Шампионската лига. В първи мач от осминафиналите на турнира отборът на Джосеп Гуардиола разби Базел с 4:0 като гост и вече може да мисли за следващата фаза. Два гола на Илкай Гюндоган и по един на Бернардо Силва и Серхио Агуеро оналгедиха разликата в класите в полза на "гражданите".

"Гражданите" вкараха три попадения за 9 минути преди почивката и решиха всичко в своя полза, предава Спортал. Базел игра открито и заслужаваше да стигне поне до почетно попадение, но нападателите пропуснаха всички положения пред вратата на Едерсон.