Манчестър Юнайтед победи Борнемут с 2:0 в мач от Висшата лига

0
19.04.2018
0
3949

Отборът на Манчестър Юнайтед победи като гост Борнемут с 2:0 в мач от Висшата лига на Англия.

Крис Смолинг в 28-ата минута и Ромелу Лукаку в 70-ата минута вкараха головете за 23-ата победа на Манчестър Юнайтед в първенството на Англия от старта на кампанията.

Манчестър Юнайтед с обрат срещу Кристъл Палас във Висшата лига

С гол на Неманя Матич в 90-ата минута Манчестър Юнайтед...

на 06.03.2018

Отборът е на второ място в класирането, на 14 точки зад лидера Манчестър Сити, който е с мач по-малко от Манчестър Юнайтед.

Борнемут регистрираха 15 –ата си загуба за сезона, като отборът е на  11-а позиция.