ГОРЕЩО
ЗА СЛАВА БОЖИЯ! Седмица на православното кино и две великолепни книги ще представи братството на Чекотинския манастир “Св. Архангел Михаил” в Ботевград (СНИМКИ)
Българка падна от 20 метра върху скали на о-в Самотраки, провеждат спасителна операция
ДОРИ И РАМБОВЦИТЕ СА ХОРА: Цялото ръководство на МВР - на екскурзионно летуване в САЩ
Прокуратурата и МВР разкриха схема за потребителски кредити в голям размер чрез фалшиви лични карти
ГОРЕЩО В ПИК: Стана ясно кой от ПП е гласувал против РАЗВОДА с ДБ - той ли ще е следващата жертва на Асен Василев?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Манчестър Юнайтед е договорил привличането на уругвайския нападател Единсон Кавани, твърди „Мирър“, цитирани от БНР.
препоръчано
Голаджията е без отбор след като се раздели с Пари Сен Жермен, а това му даде свободата да избира следващия си клуб, както и възможност да си спазари сам пари на ръка и заплата като свободен агент.
Според „Мирър“ Кавани ще получи от Манчестър Юнайтед общо 20 милиона паунда, като седмичната му заплата ще е 200 000 паунда (220 000 евро).
„Червените дяволи“ се насочиха към него след като Борусия (Дортмунд) не пожела да свали трансферната цена на Джейдън Санчо - 107 милиона паунда.
Източници от „Олд Трафорд“ потвърдили, че Кавани ще подпише 2-годишен договор с Юнайтед.
свързани новини
ФУТБОЛНА БОМБА: Контакт между Ман Юнайтед и Барса за...
18347
на 02.10.2020
Гари Невил: Ман Юнайтед има нужда от...
18343
на 23.09.2020
Кошмарна контузия за капитана на Ботев (Пд)
5548
преди 2 часа
Левски отдаде почит на Гунди
5324
преди 3 часа
Левски вдига нападател за Лудогорец
5307
преди 4 часа
Героят на Левски си тръгва от "Герена"
12952
преди 6 часа


