ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
СТУПОР НА "ПОЗИТАНО" 20: Тайният план на Радев разтресе БСП
Докато МВР министърът пише статуси във Фейсбук и обикаля медиите - ръст в броя на жертвите на пътя
Слави с УДАР срещу Демерджиев: Криете се зад прокуратурата - обществото чака отговори за случая "Петрохан", а не оправдания
Откъде-накъде Пенчо от Горно Камарци слюноотделя за трилиона на Илон Мъск?!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ръководството на Манчестър Юнайтед потвърди официално, че Радамел Фалкао ще напусне клуба тези дни и ще се върне в Монако, който държи правата на колумбиеца. "Фалкао е професионалист от най-високо ниво и добър човек. От себе си лично и от името на целия клуб искам да пожелая успехи на Радамел в бъдеще", коментира мениджърът на "червените дяволи" Луис ван Гаал.
препоръчано
Манчестър привлече 29-годишния нападател под наем миналото лято. Той обаче бе преследван от травми и вкара само 4 гола в 29 мача.
Челси с оферта за Радамел Фалкао
5315
на 20.05.2015


