BG EN

Марешки: Колкото и да си богат, няма как да живееш добре в среда на омърлушени и ограбени хора

ГОРЕЩО
Политика

Марешки: Колкото и да си богат, няма как да живееш добре в среда на омърлушени и ограбени хора

24131
на 12.04.2019
Марешки: Колкото и да си богат, няма как да живееш добре в среда на омърлушени и ограбени хора
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

След регистрациите за евроизборите в ЦИК на партиите, стана ясно, че единствената формация, която не носи отговорност за бедността и корупцията в България е партия "Воля". Това заяви лидерът на "Воля" Веселин Марешки в ефира на БНТ. 

препоръчано

"Ние сме алтернатива и на опозицията. От "Воля" не се асоциираме с тези, които обират държавата", каза още той. 

"Няма нормален български гражданин, който да се радва на кризата. Колкото и да си богат, няма как да живееш добре в среда на омърлушени и ограбени хора", допълни Марешки. 

"Ако тримата от малката коалиция се явят отделно на евроизборите, няма да направят нищо, предвидиха социолозите", разкри лидерът на "Воля". 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за последната събота на юли: Близнаците да си погледнат застраховките, Ракът и Везните да не прибързват със смяна на работата САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за последната събота на юли: Близнаците да си погледнат застраховките, Ракът и Везните да не прибързват със смяна на работата
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов ГНЕВЕН: Кирил и Асен направиха чудовището КОНПИ, за да събарят политическите опоненти, а сега трябва да го спасяваме, за да не загубим 5 милиарда (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Борисов ГНЕВЕН: Кирил и Асен направиха чудовището КОНПИ, за да събарят политическите опоненти, а сега трябва да го спасяваме, за да не загубим 5 милиарда (ВИДЕО)
ново
Днес: 80
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК