BG EN

Марешки: Притеснен съм за държавата

ЧАС ПИК

Марешки: Притеснен съм за държавата

6662
на 30.01.2016
Марешки: Притеснен съм за държавата
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Притеснен съм за нашата държава, каза предприемачът Веселин Марешки по Нова ТВ. С тези думи бизнесменът коментира взрива срещу негова аптека в Бургас вчера.

препоръчано

"Страшно е, че хора с боксове и бухалки вървят по улиците. Моята версия е опит за отклоняване на вниманието от въпроса защо цената на автобусното билетче не е 50 стотинки, а лев при спада на цените на горивата", коментира гостът в студиото.

"Никога през живота си не съм ходил без охрана и няма да наемем пазачи", допълни варненският бизнесмен, който допълни че не се притеснява за живота си.

"Ще се кандидатирам за президент, ако в надпреварата участват Радан Кънев, Росен Плевнелиев и Георги Първанов", допълни Марешки.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Явор Куюмджиев пред ПИК TV: Идеята на Гюров за 20 евро на калпак за гориво е див предизборен популизъм (ВИДЕО) Явор Куюмджиев пред ПИК TV: Идеята на Гюров за 20 евро на калпак за гориво е див предизборен популизъм (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК