BG EN

Марин льо Пен иска премахване на Шенген

Европа

Марин льо Пен иска премахване на Шенген

9351
на 29.06.2016
Марин льо Пен иска премахване на Шенген
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лидерът на френската опозиционна партия „Национален фронт” и евродепутат Марин льо Пен настоя за незабавна отмяна на Шенгенската зона, за да се гарантира сигурността на Франция.

препоръчано

„Настояваме за незабавна отмяна на Шенген за гарантиране на сигурността ни”, заяви Льо Пен по радио LCI. По-рано Льо Пен изтъкна, че Франция има много повече причини да напусне Евросъюза от Великобритания и призова за провеждане на референдум за членството на страната в общността, аналогичен на британския.

Президентът на Франция Франсоа Оланд не възприе тази идея. В четвъртък на референдума в Обединеното кралство 51,9% гласуваха за брекзит – излизане от ЕС.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Гълъб Донев не иска да е министър на Радев (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Гълъб Донев не иска да е министър на Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 70
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК