ГОРЕЩО
СКАНДАЛНО ВИДЕО: Хванаха в лъжа новия любимец на Асен Василев. Владислав Панев се чуди как да скрие познанството си с педофилската секта от "Петрохан"
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Христо Иванов разгроми Конституцията! Радев не трябва да пуска партизаните на Сорос от ППДБ във властта
"ВРЕМЕ Е ЗА БОЛЕЗНЕНАТА ИСТИНА"! Младите в ГЕРБ се вдигнаха на бунт срещу старите - изпратиха кърваво писмо
Константин Мишев НАПРАВИ ЗА СМЯХ Кандев: Някакъв Картоф плашил главния секретар на МВР - за малко да го объркам с Компира от Самоков. А то имало разлика между картоф и компир
Доц. Буруджиева посочи единствения проблем, който може да се появи със старта на Народното събрание
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Звездата на "Борусия" (Дортмунд) Марио Гьотце, който реши да премине в "Байерн" от лятото, е отказал умопомрачителна оферта от английския гранд "Манчестър Сити".
Според немското списание „Шпорт Билд” през март „гражданите” са предложили на 20-годишния немски национал 20 милиона евро като годишна заплата, но халфът е предпочел да преговаря с "Байерн".
При баварците Гьотце ще получава само половината (между 10 и 12,5 милиона евро). В тази сума обаче са включени и евентуалните премии при различни успехи.
препоръчано
Арестуваха надарена съдийка в нощен клуб заради кокаин
67963
преди 14 часа
Моуриньо готов да се завърне в Реал
5848
преди 20 часа
НА ВНИМАНИЕТО НА ГОНЗО: Словакия остана без селекционер
19269
на 28.04.2026
Фенербахче би шута на още един треньор
10284
на 28.04.2026


