ГОРЕЩО
Зафиров: За момента няма причина "БСП-ОЛ" да преосмисли участието си в управлението
Публикуваха новия проектобюджет за 2026 г. - eто основните му параметри
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ОСТАВА ОБЛАЧНО! Вали в планините, в Централна и Западна България. Над Странджа гърми (КАРТИ)
МВР да осигури свита за водача на бунта Мирчев, а за гостите на ококорения протест - Черепа и Бобокови, ВИП-зона с масички, напитки, топли завивки и газово отопление
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият председател на Европейската централна банка (ЕЦБ) Марио Драги, който получи мандат за съставяне на правителство, започна консултациите с политическите сили в опит да осигури мнозинство и да избегне провеждането на предсрочни избори в Италия, съобщава националният ежедневник La Repubblica.
препоръчано
От редакцията подчертават, че Драги започна разговорите в следобедните часове на деня с представителите на по-малките политически формации. В петък той ще разговаря с Матео Ренци и Силвио Берлускони. Последните, които ще се срещнат с Драги, са лидерите на „Лига“ и Движение „Пет звезди“.


