BG EN

Мария заряза Рачков и почива сама в Гърция

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Мария заряза Рачков и почива сама в Гърция

34288
на 26.06.2014
Мария заряза Рачков и почива сама в Гърция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мария Игнатова изкара съвсем сама лятната си отпуска, научи „ПИК”. Водещата и любимият й Димитър Рачков за пореден път се наложило да се разделят, тъй като актьорът имал ангажименти в театъра и заради тях дори след края на тв изявите си в „Като две капки вода” не можел да си отдъхне.

препоръчано

Мария обаче имала свободна седмица и решила да я изкара на морето, въпреки че се налагало да е сама. Блондинката завела в Гърция сина си Виктор и се хвали, че си е починала отлично преди старта на кастингите за „Х фактор”, заради които от началото на юли започва обиколка из страната. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК