ГОРЕЩО
И президентът Илияна Йотова изпрати по последния му път писателя Димитър Шумналиев (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мария Киркова ще бъде знаменосец на българска делегация на ХХІІ зимни олимпийски игри в Сочи. Състезателката на ски-алпийски дисциплини ще носи националния флаг по време на официалното откриване, което е насрочено за следващия петък, 7 февруари 2014 г.
За Киркова това ще бъде участие на трета поредна олимпиада след Торино и Ванкувър. В В близо 20-годишната си спортна кариера има 11 старта на петсветовни първенства и 12 участия в състезания за Световната купа. На Универсиадата през 2007 г. в Италия се нареди осма на слалом.
По предварителни заявки Мария ще участва в Сочи на гигантски слалом и слалом.
препоръчано
ПОЧИТ: Кръщават футболно игрище на Ферарио Спасов
1191
преди 9 минути
ФБР ШОКИРА с разкрития от Мондиала - искали да взривят Меси
8651
преди 1 часа
Левски отряза Олимпиакос за Акрам Бурас
7497
преди 5 часа
Защо Салах отиде в четвъртия в Турция
14350
преди 7 часа


