ГОРЕЩО
АЛО, ТЕРЗИЕВ: Пропадна асфалтът край строежа на метрото в “Слатина"
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ХИТ! Жестока гавра със сутрешните блокове заради истерията им по Радев
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
Други спортове
Мария Матева с най-висока оценка от българките в първия ден на световното
6168
на 22.09.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мария Матева получи най-висока оценка от трите българки в квалификациите на обръч в първия ден на световното първенство по художествена гимнастика в турския град Измир, съобщава сайтът на надпреварата. 20-годишната Матева получи оценка от 16.666 точки. Радина Филипова заслужи 15.716 точки, а Невяна Владинова бе наказана с 0.3 заради проблеми с музиката и оценката й бе 15.350 точки.
препоръчано
След първите два потока (общо 67 гимнастички) Матева е с осма в класирането, Филипова - 20-а, а Владинова - 22-а. Мария Матева до момента е с втора оценка на обръч като преди нея е само Ксения Мустафаева (Франция) с 16.933 точки.
В Мелбърн по време на Australian Open: Пътеводител за върховно преживяване
14866
на 19.01.2026
Телвел Замфиров е големият шампион в Банско
14177
на 18.01.2026
Българският етап на "Тур дьо Франс" ще е през юли
10749
на 14.01.2026
Карлос Насар изригна: Мога да направя нещо, което никога не се е случвало
45739
на 13.01.2026


