BG EN

Мария се изфука с автограф от Гришо

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Мария се изфука с автограф от Гришо

24314
на 24.01.2019
Мария се изфука с автограф от Гришо
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Фолк певицата Мария се сдоби с автограф от Григор Димитров от благотворителния търг на церемонията "Секссимвол на годината". 

препоръчано

Изпълнителката е голям почитател на Гришо и обмисля да посети някой от бъдещите му мачове в Европа, заедно с дъщеря си Марая, която вече се занимава любителски с тенис.

Мария възпитава спортен дух в дъщеря си и за никого не е тайна, че още от малка Марая получава най-доброто образование.

"Тя е изключително умно и талантливо дете, много е музикална и учи в елитно англо-американско училище, което безспорно й дава доста добър старт в живота още от ранна детска възраст", казва за детето си Мария.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Виктор Димчев пред ПИК TV: Пълното мнозинство на Радев не е гаранция за пълен мандат (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Пълното мнозинство на Радев не е гаранция за пълен мандат (ВИДЕО)
ново
Днес: 120
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК