ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Треньорът на Партизан Марко Николич направи интересен коментар преди реванша с Лудогорец утре, съобщава „7 дни спорт“. Вчера наставникът на „черно-белите“ обяви, че на българите се обръща прекалено голямо внимание.
"Следихме Лудогорец и срещу Марек. Видяхме идеите на новия треньор. Но стига сме говорили за тях. Обръщаме им прекалено голямо внимание. Аз искам да се фокусираме върху нас самите и нашата игра", обяви треньорът на Партизан. Той обаче е оптимист поради факта, че всичките му футболисти са здрави. "Доволен съм, че Данко Лазович тренира на пълни обороти. Андрия Живкович пропусна 2 дни, но се чувства добре. Болките на Гърбич в адукторите пък минаха", добави той.
Той коментира и шансовете да включи в състава нападателя Фофана, който вкара два пъти в контролата с Железник. "Той се представи отлично. Ще видим дали ще играе", енигматично добави треньорът. Той разкри, че в Партизан също са тренирали дузпи, но нищо повече.


