BG EN

Мародер ограби машина

Крими

Мародер ограби машина

8645
на 10.09.2014
Мародер ограби машина
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

30-годишен мародер от врачанското село Краводер беше уличен като извършител на нагла кражба в поликлиниката във Вършец. Мъжът с инициали М.Д. разбил кафе автомата, който се намира във фоайето на лечебното заведение. Той откраднал металната касичка, която събира монетите. В нея е имало сумата от 600 лв.

Сигналът за кражбата е подаден от собственика на автомата на 27 август. Малко повече от седмица беше нужно на полицията, за да залови извършителя. Предстои да му бъде повдигнато обвинение от прокуратурата в Берковица.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 75
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК