BG EN

Марсиньо отказа да тренира с "Левски", тръгва си

Футбол

Марсиньо отказа да тренира с "Левски", тръгва си

2305
на 12.01.2013
Марсиньо отказа да тренира с Левски, тръгва си
Бразилският полузащитник  Марсиньо въобще не се появи на последната тренировка на "Левски" преди заминаването на отбора за Кипър. Това най-вероятно означава, че полузащитникът напуска „сините“. Изпълнителният директор на клуба Иво Тонев търсеше вариант от повече от месец как да изгони един от  най-скъпоплатените си футболисти. Припомняме, че бразилецът акостира на "Герена" като свободен агент от кипърския АЕЛ (Лимасол), но получаваше около 20 хил. евро месечна. Ветеранът не успя да се наложи на "Герена" и разочарова тотално с представянето си. Полузащитникът игра в 13 мача в А група и успя да отбележи 3 гола. Най-вероятно мениджърите на Марсиньо са му намерили друг тим, като с най-големи шансове е бразилецът да се върне в Кипър. "Сините" са готови да пуснат футболиста без трансферна сума, само и само да се отърват от услугите му. Френският защитник Ромейн Ели по всяка вероятност също ще бъде пуснат да си търси друг отбор. След Марсиньо, Ели се оказа второто голямо разочарование в лятната селекция на "сините". Той бе и с основна заслуга за загубата на "Левски" във вечното дерби с ЦСКА.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 63
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК