ГОРЕЩО
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Изтребители, бомбардировачи и безпилотни самолети на Военновъздушните сили на САЩ са нанесли удари по позициите на ислямистите от радикалната групировка „Ислямска държава” в Северен Ирак, се казва в изявление на Пентагона, цитирано от Интерфакс, пише „Фокус”.
препоръчано
От Министерството на отбраната на САЩ съобщават, че самолетите са нанесли 14 удара по екстремистите в близост до язовира на Мосул на река Тигър.
В резултат на ударите са били унищожени 10 бойни машини, седем високопроходими автомобила, два бронетранспортьора и един контролно пропускателен пункт на джихадистите. Не се съобщава за жертви сред членовете на „Ислямска държава”.


