ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
СТУПОР НА "ПОЗИТАНО" 20: Тайният план на Радев разтресе БСП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Маскиран и въоръжен с пистолет мъж направи опит за грабеж на бензиностанция "Еко" край петричкото село Чучулигово. Мъжът нахълтал в бензиностанцията малко след 2.00 часа и изкрещял срещу продавача "Дай парите", насочвайки пистолет в главата му.
препоръчано
Бензинджията обаче не се уплашил и хладнокръвно обяснил, че обектът е в ремонт и няма пари, съобщава struma.com. Подплашеният нападателят си плюл на петите. Полицията беше вдигната веднага на крак в издирване на пишман-обирджията. Има заподозрян.
Откриха мъртва издирваната 62-годишна жена от село Александрово
10667
преди 6 часа
Повдигнаха обвинение на още един мъж за зверското убийство в Плевенско
10528
преди 10 часа


