ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Бившият министър на земеделието Васил Грудев с ТОП АНАЛИЗ - ето как властта ще успее да овладее монопола на търговските вериги (ВИДЕО)
Лекари отстраниха 13-килограмов тумор на яйчника на 18-годишно момиче
Вицепремиерът Пеканов КАТЕГОРИЧЕН: Никакво поскъпване на водата, даже да ни го налагат от Брюксел
Неврохирурзите от „Софиямед“ извършиха щадяща ендоскопска операция на тумор на хипофизата през носа (СНИМКИ)
Константин Проданов: Мерките за дефицита са само началото. Ето ДЕЙСТВИЯТА на кабинета за заплатите и съкращенията
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Трима мъже - 23-годишен кюстендилец и двама петричани на 31 и 29 години, са съобщили за нанесен им побой вчера, пише "Струма БГ".
препоръчано
Около 13.00 часа те са заявили в РУП - Петрич, че в село Първомай четирима непознати за тях мъже са им нанесли побой и са счупили таблото и предната панорамно стъкло на лекия им автомобил „Форд Транзит”.
В хода на проведеното издирване полицейските служители задържали за 24 часа 36-годишният К.С. от Петрич. Образувано е досъдебно производство. Работата по случая продължава.


