ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Масов уличен бой вдигна на крак полицията в Благоевград, съобщава struma.com. Мелето станало около 02,00 ч. снощи.
Две групи младежи порядъчно пийнали и се сбили пред МОЛ Ларго в Благоевград. На място пристигнали ченгетата с микробус, за да могат да приберат всички участници в мелето. Няма ранени или тежко пострадали.
Според свидетели, боят тръгнал от обида, засягаща мъжествеността на единия от участниците. За да защити достойнството си, той се впуснал в бой, намесили се приятелите му и се стигнало до масов въргал. Намесили се свидетели, които също попаднали в мелето, така че около 10-тина души били задържани.
Днес в полицията бяха призовани още свидетели за разпити. Завчера вечерта две групи младежи от Разлог и Симитли се сбиха здраво пред парти клуб Джулиани в Благоевград. Петима от тях бяха арестувани и вкарани в съда по дело за хулиганство.