ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пет столични квартала се вдигат на бунт срещу мръсния въздух. Протестът е насрочен за тази вечер. По улицата ще излязат жителите на местата с най-критично замърсяване в града. Определени са три основни района за протеста. Недоволство ще има в "Красна поляна", "Овча купел" и "Западен парк". Жители на "Оборище" и "Младост" също са готови да подкрепят недоволството.
препоръчано
Според данните на организаторите замърсяването с прахови частици в тези квартали редовно надвишава допустимите норми.


