ГОРЕЩО
ОФИЦИАЛНО ОТ ЦИК! Ето каква е избирателната активност към 16:00 часа
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова прогнозира ще има ли редовно правителство след изборите (ОБНОВЕНА)
И Трайчо Трайков не успя да гласува с машина, скара се на ЦИК
ПИК TV: Адвокат Станислав Станев с коментар за горещите страсти в изборния ден: Когато повечето хора са отвратени, е много лесно да се пазаруват гласове (ВИДЕО)
ПОСЛЕДНИ ДАННИ КЪМ 15:30 ЧАСА: Най-много коли се движат към Радево - 31,5%. За Банкя пътуват 22,5%, за Деляново - 10,5%, за Петрохан - 11% (НА ЖИВО/ ГРАФИКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Ще се радвам Неймар да остане в Барселона", заяви защитникът на каталунците Хавиер Масчерано по време на промоционално събитие. Самият той е дал такъв съвет на бразилеца, около чието име отново се вдигна трансферен шум.
"Смятам, че в Барселона той има добро бъдеще. Ще може да стане №1 в света. Барса е идеалният клуб за постигане на тази цел. По принцип е много трудно за един южноамериканец да се адаптира към европейския футбол, но Неймар го нарави много бързо. Все пак крайното решение си е лично негово и аз не искам да се меся", каза още Масчерано.
препоръчано
свързани новини
Меси и Неймар не тренираха с основната група
3525
на 08.02.2016
Холивудски сценарий на „Етихад“ - всичко или нищо за Сити и Арсенал
9758
преди 7 часа
Евертън е способен да обърка сметките на Ливърпул
6917
преди 8 часа
Наш рефер отива за два мача в Кипър, ще бъде на ВАР
9540
на 18.04.2026
Звезда на Реал отслабна с 6 кг за два дни
3404
на 18.04.2026


