BG EN

Мацата и Серкан Юсеин ще играят за "Ботев" в контрола

Футбол

Мацата и Серкан Юсеин ще играят за "Ботев" в контрола

8202
на 09.10.2015
Мацата и Серкан Юсеин ще играят за Ботев в контрола
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мариян Огнянов и Серкан Юсеин излизат за "Ботев" (Пловдив) в съботната контрола с Оборище в Панагюрище от 16.00 часа. Това обявиха от пловдивския клуб. Двамата футболисти се възстановиха от травмите си, заради които пропуснаха последните мачове на своя тим.

Стана ясно, че нападателят на "канарчетата" Алекс Колев има разтегната външна връзка на коляното. Резултатите от травмата бяха се разбраха, след като той мина на ядрено-магнитен резонанс.

Алекс Колев и други двама негови съотборници,които също са контузени - Йордан Христов и Божидар Васев пропускат мача с Оборище. В контролата няма да участват и Милен Гамаков и Радослав Терзиев, ангажирани с младежкия национален отбор на България. Днес "жълто-черните" тренираха преди обяд и бяха пуснати да отдъхнат от спортно-техническото ръководство на тима.

препоръчано

 

 

Спортал

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК